Komputerowe obudowy

Komputerowe obudowy mogą być,małe, duże,wąskie,grube albo cienkie. Wybór zależy od was.Wybierajcie jakościowo dobry produkt za rozumną cenę.

 

Step series

Jednocześnie STEP seria Wam 1stCOOL dostarczy rozwiązaną seri Micro Tower obudow, nowoczesne rozwiązanie, umożliwiające wyposarzenie włożyć bez kompromisówdo obudowy, i zostanie dość miejsca do ułożenia kabli, jednocześnie i zabiezpiecza dostateczne chłodzenie Waszego komputera. Lepszy wariant dla pracowników w kancelari i w domu,ciężka się znajdzie.

czytaj więcej

Jazz series

W podobnej seri JAZZ serie Wam 1stCOOL dostarcza rozwiązanie seri Middle Tower interesującą cenę Możecie wybrat i kozerwatywniejsze rozwiązanie, tak i wariant JAZZ 2 z niebieskim LED wentylatorem. Obudowy są w stanie pomieścit jakokolwiek płytę ITX, micro ATX i ATX formátu. Jest nieoszukana i jakościowo zrobiona dostateczna głębokość VGA. Dzięki tomu pasują nie tylko do normalnych pracowniczych stacji, ale są i do automatów PC.

czytaj więcej

Gamer series

W podbnej GAMER seri Wam 1stCOOL nowoczensne rozwiązanie obudowy niezwykle interesującą cenę. Możecie wybrać konzervativnější rozwiązownanie tak i nowocześniejszy „cool“warianty wyposazenia sety z RGB wentylatorami kompletnitenczowym efektem, własnym pilotem do łatwego nastawiania i oświetlenia obrotów wentylatora.Zestawcie swój stylowy komputer.

czytaj więcej