Napájacie zdroje

Bez kvalitného napájacieho zdroja sa dnes už rozhodne nezaobídete. Veľa používateľov tento komponent podceňuje a neprikladá jeho výberu takú dôležitosť ako napríklad procesoru, alebo grafickej karte.

 

White Storm series 85+

Značka 1stCOOL Vám prináša sériu napájacích zdrojov WHITE STORM, ktorá poskytuje typickú účinnosť vyššiu ako 85%, kvalitné 105°C kondenzátory a samozrejmosťou je ochrana proti prepätiu, podpätiu a skratu. Zdroje sú vybavené 12 - 14 cm tichým ventilátorom s hydraulickým ložiskom. Sú schopné dodať podľa modelu aj viac ako 90% svojho nominálneho výkonu na 12 V vetve, čo Vám spolu s kvalitnou kabelážou zaistí najlepšiu stabilitu, spoľahlivosť a vďaka vysokej účinnosti aj nízke prevádzkové náklady. To z tejto série robí ideálnu voľbu nielen do kancelárií a pracovných staníc, ale vyššie modely určite neurazia ani hráčov.

čítaj viac

Miner series 90+

Značka 1stCOOL Vám prináša svoj 1650 W napájací zdroj, ktorý poskytuje účinnosť minimálne 90%. Kvalitné 105°C kondenzátory, moderný DC/DC menič. Zdroj je vybavený 14cm ventilátorom s dvojitým guľôčkovým ložiskom. Je schopný dodať až 1584 W na 12 V vetve, čo Vám spolu s masívnou kabelážou zaistí najlepšiu stabilitu, spoľahlivosť, možnosť pretaktovania a neporovnateľnú kontrolu aj pri náročnej ťažbe kryptomien.

čítaj viac

Golden Worker series 90+

Značka 1stCOOL Vám prináša sériu napájacích zdrojov GOLDEN WORKER, ktorá poskytuje typickú účinnosť vyššiu ako 90%. Kvalitné 105°C kondenzátory, moderný DC/DC menič. Zdroje sú vybavené 14 cm tichým ventilátorom s hydraulickým ložiskom. Zdroje sú schopné dodať viac ako 90% svojho nominálneho výkonu na 12V vetve čo Vám spolu s masívnou kabelážou zaistí najlepšiu stabilitu, spoľahlivosť, možnosť pretaktovania a neporovnateľnú kontrolu i pre náročné herné stroje.

čítaj viac