Elektryczne zasilacze

Bez elektrycznych zasilaczy wysokiej jakości się w dzisiejszych czasach napewno nie obejdziecie. Niektórzy użytkownicy podceniują ten komponet np. przy wybiorze procesoru albo graficznej karcie.

Nie popełniajcie tego samego błędu,wybierzcie dobry jakościowo produkt za rozumną cenę, który wam pomoże na lata bezproblemowego używania waszego komputera.

White Storm series 85+

Znak 1stCOOL Wam dostarcza serie elektrycznych zasilaczy WHITE STORM, które wykazują skuteczność wyższą než 85 %. Jakość 105 °C kondenzatory i oczywiście jest ochrona, przeciw zmian napięcia i zwarcia. Zasilacze są wyposażone 12 - 14 cm cichym wentylátorem z hydraulicznym łożyskiem. I są w stanie dostarczyć do modeli więcej niż 90 % swojej minimalnej wykonalności na 12 co łącznie z jakościowie dobrymi kablami zagwarantuje dobrą stabilność, solidneą funkcje i małe koszty. To powoduje że ta seria jest idealna do kancelari, pracowniczych miejsc. Wyższe modele na pewno będą się podobały i graczom różnych gier.

czytaj więcej

Miner series 90+

Znak 1stCOOL Wam dostarcza swój 1650 W elektryczny zasilacz którega funkcja jest minimalnie 90%. Jakość 105 °C kondenzátory,nowoczesny DC/DC zamieniać. Zasilacz jest wyposażony 14cm vwentylatorem z podwujnym kulkowym łożyskiem. Jest w stanie dodat aż 1584 W na 12 V na gałąż, co razem z porzadnymi kablami zabezpieczy najlepszą stabilność, solidność, możliwość nieporównalnej kontroli przy trudnym wydobyciu kryptomen.

czytaj więcej

Golden Worker series 90+

Znak 1stCOOL Wam dostarcza serie elektrycznych zasilaczy GOLDEN WORKER, które dostarczają typową skuteczność do 90 %. Jakość 105 °C kondenzátory, nowoczesne DC/DC mienić. Zasilacze są wyposażone 14 cm cichym wentylatorem z hydraulicznym łożyskiem. Zasilowacze są w stanie dostarczyć więcej niż 90% swojej minimalniej wydalności na 12 V gałęźi z silnymi kablami zabezpieczy najlepszą stabilność, solidność, możliwość nieporównatelnej kontroli do trudnych automatów do gier.

czytaj więcej