Born for Your Success....

WHITE STORM series 85+

350 W | 450 W | 550 W | 700 W

Born for Your Success....

GOLDEN WORKER series 90+

500 W | 750 W

Born for Your Success....

MINER series 90+

1600 W

O nás

Značka 1stCOOL je založena a vlastněna společností EC & P Trading Company s.r.o. Naši pracovníci se oblasti IT komponent jmenovitě pak napájecím zdrojům pro PC, počítačovým skříním, periferiím a příslušenství věnují již více než 20 let. Silná konkurence v IT průmyslu nám přináší neustálé výzvy a proto je našim cílem přinášet zákazníkům výrobky splňující ty nejvyšší standardy, vysoký výkon a kvalitu a založené na nejnovějších technologických poznatcích.  A to vše při zachování co nejpříznivější ceny jak pro firemní zákazníky, tak i pro naše koncové uživatele. Proto se naše společnost snaží rozvíjet dlouhodobé a spolehlivé vztahy s našimi obchodními partnery a jsme přesvědčeni, že ocení nejenom naše produkty, ale i naši vizi, cíle a filozofii. Chceme nejenom dodávat kvalitní výrobky splňující vysoké standardy, ale i poskytovat podporu našim partnerům. A spolu s nimi tak naplnit naše motto "Zrozeni pro Váš úspěch."

Napájecí zdroje

Bez kvalitního napájecího zdroje se dnes již rozhodně neobejdete. Řada uživatelů tento komponent podceňuje a nepřikládá jeho výběru takovou důležitost jako třeba procesoru, nebo grafické kartě.

číst dál

Počítačové skříně

Počítačové skříně dnes mohou byt malé, nebo velké. Hubené nebo tlusté. Dlouhé, nebo krátké. Výběr je jenom na Vás. Zvolte kvalitně zpracované skříně za rozumnou cenu.

číst dál

Ventilátory

Chlazení počítačů zejména pak těch výkonných a herních je odjakživa  založeno na optimální cirkulaci vzduchu uvnitř počítačové skříně. Proto instalace ventilátorů tak napomáhá mnohem lepšímu chlazení procesoru, grafické karty a dalších komponent.

číst dál