Born for Your Success....

WHITE STORM series 85+

350 W | 450 W | 550 W | 700 W

Born for Your Success....

GOLDEN WORKER series 90+

500 W | 750 W

Born for Your Success....

MINER series 90+

1600 W

O nas

Znak 1stCOOL - jest to spółka, którą posiada firma EC & P Trading Company s.r.o. Nasi pracownicy są zaangażowani w komponenty IT od ponad 20 lat. Silna konkurencja w IT przemyśle z coraz nowymi inowacjami nas zaktywowała do szukania nawych możliwości. A naszym celem jest,dostarczyć naszym klientom produkty, które spełniają wysoki standard, jakość, produktów opartą na najnowiejszej technologi. Wszystko przy zachowaniu nizkich cen jak dla firmowych klientów i dla końcowego użytkownika. Dlatego nasza firma się stara ustawicznie rozwijać i mieć poważne stosunki z naszymi handlowami partnerami, jesteśmy przekonani że partnerzy oceną nie tylko nasze produkty, ale i naszą wizję, cel, filozafię. Chcemy nie tylko dostarczać produkty wysokiej jakości, ale i wspierać nasze partnery. To jest firmowe ... motto – Urodzoni dla sukcesu."

Elektryczne zasilacze

Bez elektrycznych zasilaczy wysokiej jakości się w dzisiejszych czasach napewno nie obejdziecie. Niektórzy użytkownicy podceniują ten komponet np. przy wybiorze procesoru albo graficznej karcie.

czytaj więcej

Komputerowe obudowy

Komputerowe obudowy mogą być,małe, duże,wąskie,grube albo cienkie. Wybór zależy od was.Wybierajcie jakościowo dobry produkt za rozumną cenę.

czytaj więcej

Wentylátory

Chłodzenie komputerów, głównie przy komputerowych grach, jest założone na optymalnej cyrkulacji powietrza w środku komputerowej obudowy. Dlatego instalacja wentylatora pomaga schłodzić procesor, graficzną kartę i dalsze komponenty.

czytaj więcej